Shqyrtime rreth Black Latte

 • Elisa
  Fillova të përdor latte të zezë me vullnetin tim të lirë - lexova informacionin + i kërkova këshillë trajnerit. Ajo që më pëlqen - nuk ka problem me gatimin - derdhi ujë të valë dhe ndërhyri. Nuk kisha shumë peshë të tepërt, kështu që nuk mund të mburrem me numra, por për mua personalisht, kokteji vepron si një energji natyrore, gjallëron dhe aktivizon fuqimisht trurin.
  Black Latte
 • Emanuela
  Kjo kafe më ndihmoi të harroja trajnimin dhe një tufë diete. Unë e piva atë në mëngjes për më shumë se një muaj dhe rezultati përfundimtar më bëri shumë përshtypje - pa palosje dhjami dhe anë të varura, dhe luspat filluan të tregojnë 6 kilogramë më pak. Për sa i përket mirëqenies, gjithçka është në rregull - nuk ndjeva ndonjë efekt anësor, por e piva me kujdes - gjithçka ishte normale, në mëngjes.
  Black Latte
 • Elsa
  Kam menduar për humbjen e peshës për një kohë të gjatë, por nuk kam gjetur ndonjë metodë vërtet efektive. Pastaj, thjesht rastësisht, unë u përplasa me këtë përgatitje qymyri kafeje në Internet dhe vendosa ta provoja. Ishte vendimi më i saktë në jetën time - kafeja jep një nxitje të gjallërisë për tërë ditën, ndërsa oreksi zhduket diku, dhe stomaku zvogëlohet. Në përgjithësi, unë rekomandoj!
  Black Latte
 • Arben
  Miqtë më thanë për këtë kafe, thonë ata, ndihmon në luftimin e mbipeshes, shton energji. Epo, vendosa ta provoj, dhe doli të jetë e mirë - ka shije të mirë, është i përshtatshëm për ta përzier shpejt gjatë një pushimi në punë. Energjia me të vërtetë shfaqet. Unë nuk e ndjek peshën time, por pas disa javësh më duhej të vija xhinse nën rrip. Për mua, ky opsion është vetëm ai.
  Black Latte
 • Rina
  Unë nuk jam adhurues i pilulave - preferoj metodat klasike të dobësimit. Vërtetë, këto metoda nuk çuan në asgjë - nëse humba një kilogram gjatë vrapimit, atëherë fitova dy. Bleva një latte të zezë në internet dhe e piva 2-3 herë në ditë. Brenda një javë e gjysmë, 5 kg u zhdukën, dhe në një muaj tjetër - 8. Ftohtë, pavarësisht nga fakti që po humbni peshë vetëm në një kafe.
  Black Latte
Vlerësimi i përdoruesit Black Latte
4.8
10