Humbje e shpejtë në peshë me qymyr latte

Black Latte në Tiranë Shqipëri

Latte me qymyr Black Latte
Lek 4500Lek 9000
4.810

Për të porositur Black Latte

Ulje -50%

Latte e Zezë: ku mund të blini latte me qymyr në Tiranë

Për blerjen e mundshme të Latte holluese të qymyrit në Tiranë (Shqipëri) Black Latte në faqen zyrtare të internetit Lek 4500, tregoni emrin dhe numrin tuaj të telefonit duke plotësuar një aplikacion në faqen zyrtare të internetit, dhe menaxheri do t'ju telefonojë brenda pak minutash dhe do t'ju sqarojë detajet me ju. porositni dhe rregulloni dorëzimin në adresë dhe diskutoni detajet e porosisë.

Latte me qymyr mund të porositet me dërgim në shtëpi në çdo rajon dhe rajon (ju mund ta merrni pakon në zyrën postare ose do të dorëzohet në shtëpinë tuaj nga një ndërlidhës. Pagesa pasi ta merrni).

Vetëm sot ka një zbritje prej -50% për pije Black Latte për vizitorët e faqeve.

Si te blejme në Tiranë Black Latte

Ku mund të blini Black Latte në Tiranë

Black Latte është një produkt dobësues që përmban kafeinë, qymyr të aktivizuar dhe përbërës të tjerë. Latte e qymyrit është shumë e kërkuar - përdoret për të normalizuar stomakun, për të marrë një burim shtesë të energjisë dhe për të hequr qafe kilogramët e tepërt.

Nëse dëshironi të blini Latte me qymyr të zi Latte me çmimin Lek 4500 në Tiranë (Shqipëri), lini një kërkesë në formularin e porosisë, vendosni informacionin tuaj të kontaktit dhe zgjidhni një mënyrë dorëzimi. Ai do t'u përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja, do t'ju prezantojë me politikën e çmimeve dhe do t'ju ndihmojë të bëni zgjedhjen tuaj.

Ju mund të porosisni një latte hollimi të qymyrit vetëm në faqen zyrtare të internetit. Kujdes nga falsifikimet! Dorëzimi kryhet në 1-3 ditë në çdo Tiranë. Pagesa për porosinë me postë.

Aplikimi përfundon brenda 3 minutash - shkruani emrin dhe numrin tuaj të telefonit në formën e porosisë në faqen e internetit në mënyrë që operatori t'ju kontaktojë, prisni thirrjen e tij dhe konfirmoni porosinë. Dhe ditën tjetër ju merrni pakon dhe paguani për të në zyrën postare. Çmimi për dorëzimin me ndërlidhës në adresën e treguar nga ju mund të ndryshojë në varësi të qytetit, prandaj, kur vendosni një porosi, kontrolloni këtë pyetje me një punonjës të ndërmarrjes.

në Shqipëri për të gjithë ata që bëjnë një porosi, vetëm sot ZBRITJE -50%.

Qytetet e tjera në Shqipëri ku mund të blini Black Latte

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Black Latte

Qytetet në Shqipëri

Shqyrtime rreth Black Latte në Tiranë

 • Elisa
  Fillova të përdor latte të zezë me vullnetin tim të lirë - lexova informacionin + i kërkova këshillë trajnerit. Ajo që më pëlqen - nuk ka problem me gatimin - derdhi ujë të valë dhe ndërhyri. Nuk kisha shumë peshë të tepërt, kështu që nuk mund të mburrem me numra, por për mua personalisht, kokteji vepron si një energji natyrore, gjallëron dhe aktivizon fuqimisht trurin.
  Black Latte
 • Emanuela
  Kjo kafe më ndihmoi të harroja trajnimin dhe një tufë diete. Unë e piva atë në mëngjes për më shumë se një muaj dhe rezultati përfundimtar më bëri shumë përshtypje - pa palosje dhjami dhe anë të varura, dhe luspat filluan të tregojnë 6 kilogramë më pak. Për sa i përket mirëqenies, gjithçka është në rregull - nuk ndjeva ndonjë efekt anësor, por e piva me kujdes - gjithçka ishte normale, në mëngjes.
  Black Latte
 • Elsa
  Kam menduar për humbjen e peshës për një kohë të gjatë, por nuk kam gjetur ndonjë metodë vërtet efektive. Pastaj, thjesht rastësisht, unë u përplasa me këtë përgatitje qymyri kafeje në Internet dhe vendosa ta provoja. Ishte vendimi më i saktë në jetën time - kafeja jep një nxitje të gjallërisë për tërë ditën, ndërsa oreksi zhduket diku, dhe stomaku zvogëlohet. Në përgjithësi, unë rekomandoj!
  Black Latte
 • Arben
  Miqtë më thanë për këtë kafe, thonë ata, ndihmon në luftimin e mbipeshes, shton energji. Epo, vendosa ta provoj, dhe doli të jetë e mirë - ka shije të mirë, është i përshtatshëm për ta përzier shpejt gjatë një pushimi në punë. Energjia me të vërtetë shfaqet. Unë nuk e ndjek peshën time, por pas disa javësh më duhej të vija xhinse nën rrip. Për mua, ky opsion është vetëm ai.
  Black Latte
 • Rina
  Unë nuk jam adhurues i pilulave - preferoj metodat klasike të dobësimit. Vërtetë, këto metoda nuk çuan në asgjë - nëse humba një kilogram gjatë vrapimit, atëherë fitova dy. Bleva një latte të zezë në internet dhe e piva 2-3 herë në ditë. Brenda një javë e gjysmë, 5 kg u zhdukën, dhe në një muaj tjetër - 8. Ftohtë, pavarësisht nga fakti që po humbni peshë vetëm në një kafe.
  Black Latte