Humbje e shpejtë në peshë me qymyr latte

Black Latte në Shqipëri

Latte me qymyr Black Latte
Lek 4500Lek 9000
4.810

Për të porositur Black Latte

Ulje -50%

Merrni Latte Black Charcoal Latte

në Shqipëri Latte holluese me qymyr të zi Latte mund të blihet vetëm në faqen zyrtare të internetit me një çmim prej Lek 4500. Për të bërë një porosi, ju duhen:

 • lini një kërkesë në sit. Për ta bërë këtë, duhet të plotësoni formularin, duke treguar emrin dhe numrin e telefonit celular;
 • prisni thirrjen e operatorit (ai shpesh telefonon brenda pak minutash) dhe diskutoni të gjitha detajet e porosisë: sasinë e produkteve, qytetin e dorëzimit, etj.
 • pas dorëzimit të parcelës, vini në zyrën postare, inspektoni parcelën dhe pastaj paguani koston e saj.

Rekomandimet e mjekut

mjek Nutricionist Klajdi mjek Klajdi
specializim:
Nutricionist
përvojë:
16 vjet
Shumë njerëz në Shqipëri marrin masa drastike duke u përpjekur të heqin qafe peshën e tepërt duke përdorur metoda klasike. Në të njëjtën kohë, ata nuk mendojnë për gjendjen e tyre shëndetësore, nuk marrin parasysh veçoritë e metabolizmit. Latte me qymyr të zi Latte është një ilaç që lufton shkakun kryesor të mbipeshes dhe është i përshtatshëm për njerëzit me rrethana të ndryshme. Ky koktej hollues ka një efekt kompleks, duke marrë parasysh individualitetin e trupit. Kjo është mënyra më e mirë për të luftuar peshën e tepërt, duke marrë parasysh se parakushti i vetëm është një filxhan kafe një herë në ditë.

Mbipesha është problem për çdo grua. Përveç faktit që ka një efekt negativ në shëndetin dhe gjendjen fizike, pasojat e tij shpesh bëhen probleme emocionale: depresioni, vetëvlerësimi i ulët, të cilat janë shumë të vështira për tu hequr qafe. Metodat klasike të humbjes së peshës (aktiviteti i madh fizik, ndryshimi i dietës në ushqime më pak kalorike) sjellin rezultatin e dëshiruar, megjithatë, masa të tilla drastike nuk u jepen të gjithëve. Black Latte Charcoal Slimming Latte është një alternativë efektive për stërvitje rraskapitëse dhe dieta të ndryshme.

Latte me qymyr të zi Latte për humbje peshe

Çfarë është kjo

Black Latte është një koncentrat kafeje i formuar nga ndërthurja e L-karnitinës dhe kafeinës. Ky produkt u përdor për herë të parë në një kafene të Seulit - duke përzier kafe, L-karnitinë dhe karbon aktiv si një absorbues, koreanët morën një pije të zezë të pasur me shije pothuajse identike me një latte të zakonshme.

në Shqipëri, shumë njerëz vërejnë shijen e këndshme të koktejit, megjithëse qymyri mund të futet në dhëmbë për shkak të përbërjes së tij të pazakontë. Black Latte bën të mundur humbjen e 6-10 paund shtesë pa ndryshuar në mënyrë drastike stilin e jetës tuaj. Në vend që të kaloni orë të tëra në palestër ose të vdisni nga uria, duke pirë një filxhan latte qymyri në ditë do t'ju ndihmojë të humbni peshë, të eleminoni toksinat dhe t'ju mbajë energjikë gjatë gjithë ditës.

Përbërja

Efekti pozitiv i Black Latte sigurohet nga përbërja e tij e ekuilibruar, e cila përfshin:

Studimet shkencore të pijeve Black Latte në praktikë kanë provuar efektivitetin e saj - më shumë se 90% e pjesëmarrësve në eksperiment, të cilët konsumuan një latte qymyr druri për katër javë, ishin në gjendje të humbnin 5 deri në 8 kilogramë ndërsa ndiqnin stilin e jetës së tyre të zakonshme. Përveç kësaj, ata vunë në dukje aspekte shtesë të ndikimit të Black Latte, për shembull, shumë prej tyre përmirësuan funksionin e tyre të stomakut dhe gjithashtu zhdukën tensionin dhe nervozizmin.

Përfitimet

Nga tiparet e qymyrit latte, i cili nxit djegien aktive të yndyrës dhe metabolizmin e përshpejtuar, vlen të theksohet:

Efekti

Efekti i Black Latte në Metabolizëm

Brenda pak minutash nga momenti i pirjes së pijeve, metabolizmi i trupit aktivizohet dhe fillon procesi i djegies së dhjamit. Së pari, trakti gastrointestinal pastrohet, toksinat hiqen, nën ndikimin e L-karnitinës, enët pastrohen, kolesteroli dhe glukoza e tepërt hiqen. Përbërja e pijeve, e pasur me substanca aktive, kontribuon në ndarjen e përshpejtuar të yndyrnave.

Black Latte ka një efekt tonik në trup dhe e ngop atë me proteina, gjë që zvogëlon oreksin dhe rrit performancën fizike. Me ndihmën e kësaj pije të shijshme dhe aromatike, ju mund ta arrini qëllimin tuaj shumë më shpejt dhe më lehtë dhe të konsolidoni rezultatin.

Black Latte kryen një numër funksionesh:

Në përgjithësi, Black Latte nxit humbjen e peshës me katër aspekte të rëndësishme:

 1. Rrit nivelet e energjisë

  Një nga përbërësit e pijeve është qumështi i kokosit, i cili ruan nivelin e nevojshëm të energjisë në trup dhe shurdhon ndjenjën e urisë.

 2. Përgjegjës për detoksifikimin

  Karboni i aktivizuar është një adsorbent i fuqishëm që pastron trupin nga toksinat që çlirohen në mënyrë aktive gjatë djegies së dhjamit nënlëkuror.

 3. Djeg aktivisht qelizat dhjamore

  Ushtrimet dhe dietat kontribuojnë në ndarjen e pabarabartë të yndyrnave, si rezultat i së cilës pesha e trupit luhatet vazhdimisht. L-karnitina siguron një normë konstante të djegies së dhjamit, pavarësisht nga dieta.

 4. Ankoron rezultatin përfundimtar

  Problemi kryesor i atyre që kanë humbur në mënyrë dramatike peshë është kthimi i kilogramëve të mëparshëm. Kjo është për shkak të çrregullimit të metabolizmit të lipideve, kur trupi nuk merr yndyrë të mjaftueshme. Për të rregulluar këto procese, Black Latte përmban acid yndyror të pangopur Omega-3.

Mirëqenia, mungesa e kilogramëve të tepërt, si dhe strijat dhe celuliti nuk janë të vetmet gjëra për të cilat ndihmon qymyri latte për humbje peshe. Pirja e kësaj pije ndihmon në formimin e një diete të saktë dhe të shëndetshme - mos e teproni; zvogëloni marrjen e shumë ushqimeve të ëmbla ose yndyrore, kështu që problemet me peshën nuk do të lindin më.

Porosit Latte e Zezë {në Qytet} (Shqipëri) është e mundur në faqen zyrtare të internetit. Mund ta blini për çmimin Lek 4500, gjeni koston në një vend tjetër.

Ku mund te blej Black Latte në Shqipëri?

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Black Latte

Black Latte në Tiranë
Qytetet në Shqipëri