Udhëzime për përdorim Black Latte

Para se të përdorni latte me qymyr të zi Latte, duhet të lexoni me kujdes udhëzimet për përdorim, të cilat vendosen në paketim nga prodhuesi. Ai përshkruan mënyrën e përdorimit të këtij mjeti, dhe gjithashtu tregon indikacionet dhe kundërindikacionet për përdorimin e tij. Në përgjithësi, nëse ndiqni disa hapa të thjeshtë në mënyrë korrekte, mund të bëni pijen e duhur në vetëm 1 minutë.

Udhëzime

Përgatitni Black Latte për humbje peshe në sekuencën vijuese:

 1. Hidhni 2 lugë çaji me koncentrat në një enë të përshtatshme dhe hidhni 200 ml ujë të nxehtë.
 2. Llokoçis mirë derisa pluhuri të tretet plotësisht.
 3. Pini pjesën e plotë.

Një koktej që shërben është për një ditë. Meqenëse Black Latte shkakton një rritje të fortë të energjisë, nuk rekomandohet ta përdorni atë në mbrëmje.

Udhëzime për përdorimin e latës me qymyr të zi Latte

Idealisht, një latte me qymyr do të zgjasë për katër javë. Nëse dëshironi, për efekt më të madh, mund të zgjatet deri në tetë javë, por jo më shumë. Më vonë (pas një pauze prej 3-4 muajsh) Black Latte mund të merret edhe për qëllime parandaluese.

Leximet

Përfshirja e Latës së Zezë në dietën e tyre është për ata njerëz që:

 • Humbni peshën e tepërt

  Ndërsa humbni peshë, është e vështirë të heqësh dorë nga ushqimet e zakonshme që prishin figurën (produkte të pjekura, ushqime të menjëhershme, pije me sheqer, etj. ). Black Latte zgjidh këtë problem - gradualisht e sjell dietën në normale, dhe në të njëjtën kohë, nuk duhet të hiqni dorë nga të gjitha pjatat tuaja të preferuara. Përbërja e pijeve përfshin suplemente vitaminash, proteina, zëvendësues sheqeri dhe aromë natyrore - ju do të merrni të gjithë elementët e nevojshëm për humbjen e peshës në formën e kafesë së njohur.
 • Fitoni Masë

  Faktori kryesor në rritjen e muskujve është shtimi i kalorive, që do të thotë se duhet të merrni më shumë energji sesa shpenzoni. Kjo është veçanërisht e vërtetë gjatë kulmit të rritjes së muskujve në vjeshtë dhe dimër. Për të konsumuar sasinë e duhur të kalorive, si dhe minerale, aminoacide dhe vitamina, mund të merrni një kurs me qymyr latte.
 • Janë të kequshqyer

  Black Latte është perfekt për ata që nuk kanë mikroelementë të caktuar - ky ilaç do të plotësojë boshllëkun dhe do të ekuilibrojë metabolizmin. Ju gjithashtu mund të zëvendësoni një nga vaktet e plota me një pije nëse keni pak kohë.

Kundërindikimet

Latte qymyri në Shqipëri mund të përdoret në mënyrë mjaft efektive për të luftuar mbipesha si nga gratë ashtu edhe nga burrat. Përbërja e pijeve përmban vetëm përbërës natyralë, kështu që përdorimi i saj do të jetë produktiv dhe plotësisht i sigurt si për shëndetin e njerëzve që kanë probleme me peshën për shkak të një mënyre të gabuar jetese, ashtu edhe për ata që vuajnë nga sëmundje të ndryshme hormonale.

Sidoqoftë, përdorimi i Black Latte nuk rekomandohet për gratë shtatzëna, gratë gjidhënëse dhe ato që kanë intolerancë individuale ndaj ndonjë prej përbërësve.